Co wyróżnia hale z blachy trapezowej?

Jan Jabłecki

Utworzony 2 grudnia 2021

Hala z blachy trapezowej – czym jest?

Modułowe hale namiotowe to konstrukcje, których specyfika pozwala na szerokie zastosowanie w różnych obszarach handlu, przemysłu, logistyki czy produkcji. Konstrukcja opiera się na szkielecie wykonanym z aluminium oraz ocynkowanej blachy stalowej z dachem z wysokojakościowego PCV.

Jakie są zalety hal z blachy trapezowej?

Hala z blachy trapezowej to idealne rozwiązanie dla firm i przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. Szerokie możliwości adaptacyjne konstrukcji sprawdzają się jako magazyny, warsztaty,  hale produkcyjne oraz zabudowania w gospodarstwie rolnym.

Blacha odporna jest na deszcz, mróz, wiatr, a także na niskie i wysokie temperatury. Wykazuje ona  również odporność na promieniowanie UV, przez co zachowuje swoje walory estetyczne i nie traci swojego koloru (nie blaknie).

Jedną z większych zalet naszych hal z blachy trapezowej jest możliwość szybkiego montażu i demontażu. Czas ten zależny jest od wielkości obiektu, ilości bram i drzwi, przeważnie trwa on kilka dni. Czas montażu jest jednak znacznie krótszy niż w przypadku innych obiektów budowlanych.

Koszt takiej hali jest dużo niższy niż wykonanie tradycyjnej (murowanej) inwestycji budowlanej, a konstrukcja z blachy trapezowej to ekonomiczne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej przedsiębiorców.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wynajem tymczasowych, modułowych hal magazynowych wykonanych z blachy trapezowej w wyjątkowo niskich cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z wyceny naszych hal.

Przeczytaj także…

Hala magazynowa – wynajem czy budowa?

Hala magazynowa – wynajem czy budowa?

Warto zdawać sobie sprawę z zalet i wad każdej z możliwości. Warunki prowadzenia działalności szybko się zmieniają co najlepiej pokazała sytuacja w pandemii koronawirusa, wojna na terytorium Ukrainy oraz inflacja, która zmusiła...

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter