Co wyróżnia hale z blachy trapezowej?

Jan Jabłecki

Utworzony 2 grudnia 2021

Hala z blachy trapezowej – czym jest?

Modułowe hale namiotowe to konstrukcje, których specyfika pozwala na szerokie zastosowanie w różnych obszarach handlu, przemysłu, logistyki czy produkcji. Konstrukcja opiera się na szkielecie wykonanym z aluminium oraz ocynkowanej blachy stalowej z dachem z wysokojakościowego PCV.

Jakie są zalety hal z blachy trapezowej?

Hala z blachy trapezowej to idealne rozwiązanie dla firm i przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. Szerokie możliwości adaptacyjne konstrukcji sprawdzają się jako magazyny, warsztaty,  hale produkcyjne oraz zabudowania w gospodarstwie rolnym.

Blacha odporna jest na deszcz, mróz, wiatr, a także na niskie i wysokie temperatury. Wykazuje ona  również odporność na promieniowanie UV, przez co zachowuje swoje walory estetyczne i nie traci swojego koloru (nie blaknie).

Jedną z większych zalet naszych hal z blachy trapezowej jest możliwość szybkiego montażu i demontażu. Czas ten zależny jest od wielkości obiektu, ilości bram i drzwi, przeważnie trwa on kilka dni. Czas montażu jest jednak znacznie krótszy niż w przypadku innych obiektów budowlanych.

Koszt takiej hali jest dużo niższy niż wykonanie tradycyjnej (murowanej) inwestycji budowlanej, a konstrukcja z blachy trapezowej to ekonomiczne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej przedsiębiorców.

Czy hala z blachy trapezowej to dobre rozwiązanie dla Twojej firmy?

Tak, jeżeli szukasz lekkiej, stabilnej, a zarazem niedrogiej w utrzymaniu zadaszonej powierzchni, którą wykorzystasz jako magazyn, warsztat albo halę produkcyjną. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się również w gospodarstwie rolnym, służąc jako schronienie dla zwierząt albo garaż na maszyny: traktory, kombajny, kosiarki. Dzięki wysokiej jakości materiałowi, jakim jest blacha trapezowa, hala nie wymaga konserwacji oraz jest odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Jeżeli potrzebujesz szybkiego w montażu pomieszczenia — wybierz proponowane przez nas rozwiązanie.

Szybka wycena, montaż i korzystne warunki zakupu hali magazynowej z blachy trapezowej

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wynajem tymczasowych, modułowych hal magazynowych wykonanych z blachy trapezowej w wyjątkowo niskich cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z wyceny naszych hal.

Jeżeli potrzebujesz zakupić halę z blachy trapezowej w najbliższym czasie, skorzystaj z naszej oferty. Proponujemy błyskawiczną wycenę oraz niskie koszty montażu. Nasi fachowcy dojadą we wskazane miejsce i wykonają konstrukcję tak, aby była stabilna i bezpieczna, a także odporna na deszcz, śnieg czy wiatr. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółów. Zapraszamy!

Przeczytaj także…

Dlaczego mobilne hale i magazyny na wynajem to dobre rozwiązanie?

Dlaczego mobilne hale i magazyny na wynajem to dobre rozwiązanie?

Hale i magazyny na przestrzeni kilku dekad zajęły stałe miejsce, w głownie podmiejskich krajobrazach. Mijając główne arterie wylotówek z miast często widzimy billboardy krzyczące do nas: "hale do wynajęcia" albo "powierzchnia magazynowa do wynajęcia". Kolejne...

Jaka jest różnica pomiędzy ekspertyzą a opinią techniczną?

Jaka jest różnica pomiędzy ekspertyzą a opinią techniczną?

Temat tego artykułu nawiązuje do naszej branży poprzez fakt, że zarówno opinia jak i ekspertyza dotyczą oceny stanu technicznego obiektu. O „przeglądach” pisaliśmy na naszym blogu w całej serii artykułów, o której chciałam przypomnieć: Przegląd...

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter