Co wyróżnia hale z blachy trapezowej?

Jan Jabłecki

Utworzony 2 grudnia 2021

Hala z blachy trapezowej – czym jest?

Modułowe hale namiotowe to konstrukcje, których specyfika pozwala na szerokie zastosowanie w różnych obszarach handlu, przemysłu, logistyki czy produkcji. Konstrukcja opiera się na szkielecie wykonanym z aluminium oraz ocynkowanej blachy stalowej z dachem z wysokojakościowego PCV.

Jakie są zalety hal z blachy trapezowej?

Hala z blachy trapezowej to idealne rozwiązanie dla firm i przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. Szerokie możliwości adaptacyjne konstrukcji sprawdzają się jako magazyny, warsztaty,  hale produkcyjne oraz zabudowania w gospodarstwie rolnym.

Blacha odporna jest na deszcz, mróz, wiatr, a także na niskie i wysokie temperatury. Wykazuje ona  również odporność na promieniowanie UV, przez co zachowuje swoje walory estetyczne i nie traci swojego koloru (nie blaknie).

Jedną z większych zalet naszych hal z blachy trapezowej jest możliwość szybkiego montażu i demontażu. Czas ten zależny jest od wielkości obiektu, ilości bram i drzwi, przeważnie trwa on kilka dni. Czas montażu jest jednak znacznie krótszy niż w przypadku innych obiektów budowlanych.

Koszt takiej hali jest dużo niższy niż wykonanie tradycyjnej (murowanej) inwestycji budowlanej, a konstrukcja z blachy trapezowej to ekonomiczne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej przedsiębiorców.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wynajem tymczasowych, modułowych hal magazynowych wykonanych z blachy trapezowej w wyjątkowo niskich cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z wyceny naszych hal.

Przeczytaj także…

Jaka jest różnica pomiędzy ekspertyzą a opinią techniczną?

Jaka jest różnica pomiędzy ekspertyzą a opinią techniczną?

Temat tego artykułu nawiązuje do naszej branży poprzez fakt, że zarówno opinia jak i ekspertyza dotyczą oceny stanu technicznego obiektu. O „przeglądach” pisaliśmy na naszym blogu w całej serii artykułów, o której chciałam przypomnieć: Przegląd...

Czy hala namiotowa podlega podatkowi od nieruchomości?

Czy hala namiotowa podlega podatkowi od nieruchomości?

„Oto jest pytanie” „Oto jest pytanie” - jeśli mogłabym przytoczyć słynne słowa. Dobrze ustawiona hala namiotowa jest opłacalnym i nowoczesnym rozwiązaniem ale jednak budzącym wątpliwości prawne a głównie interpretacyjne. Jeśli...

Elektroniczna Książka Obiektu Budowlanego – już wkrótce!

Elektroniczna Książka Obiektu Budowlanego – już wkrótce!

Z rozpoczęciem roku 2023 ma zostać uruchomiona Elektroniczna Książka Obiektu Budowlanego, za którą odpowiada Główny Urząd Nadzoru Budowlanego. Dwudziestego lipca Prezydent podpisał ustawę na mocy której wprowadzono dziennik budowy w wersji...

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter