Do czego wykorzystywane są hale namiotowe?

Jan Jabłecki

Utworzony 17 lutego 2022

W zależności od poszycia ścian bocznych, wielkości i przeznaczenia hali namiotowej mogą mieć one różne zastosowanie. Hale namiotowe zależnie od potrzeb możemy wykorzystywać jako hale:

– magazynowa – logistyka, składowanie sezonowe i całoroczne magazyny
– produkcyjna – seryjna, masowa
– rolnicza – wiaty, budynki gospodarcze(obory, stodoły, magazyny)
– handlowa – targowiska, sklepy
– okolicznościowa – targi(Expo itp.)         
– Sportowa – korty tenisowe, lodowiska, boiska sportowe, stadniny i ujeżdżalnie koni
– Inna

Nasz towar powinniśmy przetrzymywać w odpowiednich warunkach. Do składowania np. mebli najlepiej nadaję się hala z płyty warstwowej w której łatwiej dba się o utrzymanie odpowiedniej temperatury i wilgoci. Jeśli na ww. warunkach zależy nam nieco mniej to najlepsza będzie hala namiotowa z PCV, która jest lepszym wariantem finansowym.

Adaptacyjność naszych hal namiotowych pozwala zniwelować różnice wynikające z rodzaju używanego poszycia (plandeka PCV – płyta warstwowa) używając dodatkowych elementów wyposażenia takich jak pompa ciepła aby utrzymywać odpowiednie dla nas warunki.

Możliwości do wykorzystania hali namiotowej są ogromne – jeśli wiesz już do czego jej potrzebujesz wejdź na naszą stronę pbiobiekty.pl. Skorzystaj z naszego kalkulatora wycen aby otrzymać cenę w kilka sekund. Więcej cennych informacji na temat hal na naszym blogu.

Przeczytaj także…

Dlaczego mobilne hale i magazyny na wynajem to dobre rozwiązanie?

Dlaczego mobilne hale i magazyny na wynajem to dobre rozwiązanie?

Hale i magazyny na przestrzeni kilku dekad zajęły stałe miejsce, w głownie podmiejskich krajobrazach. Mijając główne arterie wylotówek z miast często widzimy billboardy krzyczące do nas: "hale do wynajęcia" albo "powierzchnia magazynowa do wynajęcia". Kolejne...

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter