Giełda Inżynierów

 

Potrzebujesz zleceń? Zarejestruj się i złóż ofertę!

Oferujemy:

Dostęp do zleceń z całej Polski

Klienci z całej Polski zamawiają wykonanie przeglądów i wszystkie są w Twoim zasięgu. Na platformie masz do nich nieograniczony dostęp i możesz złożyć swoją ofertę na ich wykonanie.

Jak zorganizujesz tak się napracujesz – uzupełnij wolny czas w swoim terminarzu.

Dzięki Mapie Zleceń możesz wybrać konkretne przeglądy i ustalić termin ich wykonania. Wiesz, że w poniedziałek będziesz w Poznaniu? Złóż ofertę, a my zajmiemy się resztą.

Aplikacja do wykonywania protokołów w miejscu kontroli

Koniec z zagubionymi notatkami i w dopasowaniu zdjęć. W trakcie przeprowadzania kontroli pracujesz na aktualnym protokole, który uzupełniaj na bieżąco. Aplikacja pozwala uzupełnić protokół, zrobić zdjęcia oraz notatki do danego elementu przeglądu. Po zapisaniu i wysłaniu protokołu do platformy dalej możesz go zmieniać i edytować aż do ostatecznej akceptacji.

Jakie są warunki współpracy?

Współpracujemy z osobami które, prowadzą działalność gospodarczą i mają doświadczenie w przeprowadzaniu przeglądów technicznych. Potrzebujemy specjalistów od konstrukcji, instalacji elektrycznej, gazowej, cieplnej, klimatyzacji, kominy i wentylacji oraz PPOŻ. Ważne są aktualne uprawnienia dokumentujące daną specjalizację oraz aktualny wpis do Izby Inżynierów Budowlanych.

Najważniejszym warunkiem współpracy jest Twoje zaangażowanie.

Nasza platforma umożliwi Ci: składanie ofert, dostęp do wzorów dokumentów oraz do poprzednich protokołów, wypełnienie protokołu na bieżąco, korzystanie z aplikacji PBI Obiekty, a dostęp do wszystkiego zyskujesz szybko i jest to zupełnie bezpłatne.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter