Hale namiotowe aluminiowe

W naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowo stabilne hale namiotowe na stelażu aluminiowym. Wynajem tego typu obiektu doskonale sprawdza się w przypadku wydarzeń sezonowych (strefy kibica, wystawy, koncerty, targi, organizacja wesela), a także jako stały element wyposażenia obiektu — zajmujemy się konstrukcją hali magazynowych, przemysłowych, produkcyjnych, rolniczych oraz handlowych. Doskonała znajomość potrzeb Klienta pozwala nam na dostarczenie produktu, który spełni wszystkie oczekiwania.

Aluminiowe hale namiotowe — dlaczego warto?

Oferowane hale namiotowe przystosowane są do montażu dachu z plandeki PCV. Aluminiowy stelaż wzmocniony jest blachą lub płytą warstwową. Zaletą hal jest możliwość postawienia ich na posesji w ramach użytku czasowego — do 180 dni nie jest wymagane pozwolenie na budowę. Tym samym decydując się na wynajem obiektu otrzymujesz wygodną, zadaszoną przestrzeń do wielu zastosowań bez zbędnej papierologii. Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień!

Hale namiotowe — aluminiowe konstrukcje o znakomitej trwałości

Wynajem aluminiowej hali namiotowej to znakomity wybór dla przedsiębiorców z różnorodnych branż, którzy potrzebują stabilnej, solidnej konstrukcji tworzącej miejsce do magazynowania, zapewniającej dodatkowe pomieszczenie dla firmy albo służącej do organizacji eventów. Nasze propozycje perfekcyjnie nadają się między innymi do całorocznego lub sezonowego składowania rozmaitych towarów, przygotowania przestrzeni roboczej dla maszyn produkcyjnych, organizacji strefy handlowej, ale nie tylko. Uniwersalność to nieodłączna cecha aluminiowych hal namiotowych — zapraszamy do skorzystania z oferty!

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter