Jakie możliwości daje hala namiotowa z PCV?

Jan Jabłecki

Utworzony 15 listopada 2021

Hala plandekowa (PCV). Czym jest?

Modułowe hale namiotowe to konstrukcje, których specyfika pozwala na szerokie zastosowanie w różnych branżach handlu, przemysłu, logistyki czy produkcji. Konstrukcja opiera się na szkielecie z aluminium oraz plandeki z tworzywa sztucznego(PCV).

Obiekty z zastosowaniem PCV cechuje duża wszechstronność wykorzystania i wysoka estetyka. Hale te sprawdzają się i pełnią funkcje magazynów, obiektów produkcyjnych.

hala PCV

 

Jakie zalety hal z materiału PCV?

Materiał plandekowy (PCV) wykorzystany w naszych halach jest bardzo mocny i długotrwały. Dlatego będziesz mógł cieszyć się halą nawet przez wiele lat. Wśród innych zalet jest na pewno to, że cechuje się przepuszczalnością światła. Materiał odporny jest na deszcz, mróz, wiatr, a także na niskie i wysokie temperatury. Wykazuje on również odporność na promieniowanie UV, przez co nie tracą one swojego koloru (nie blakną).

Wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne to kolejna z zalet plandeki (PCV). Cechuje je także duża łatwość w czyszczeniu i konserwowaniu.

Jedną z większych zalet naszych hal plandekowych jest możliwość szybkiego montażu i demontażu. Czas ten zależny jest od wielkości obiektu, ilości bram i drzwi, przeważnie trwa on od kilkunastu godzin do kilku dni. Jest on jednak krótszy niż w przypadku innych obiektów budowlanych.

Najważniejszą zaletą dla przedsiębiorców inwestujących w rozwój własnej działalności jest cena. Technologia z PCV to najtańsza opcja do cieszenia się własną przestrzenią magazynową.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo tymczasowe modułowe hale magazynowe na wynajem wykonane z plandeki PCV w wyjątkowo niskich cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z wyceny naszych hal.

 

Przeczytaj także…

Dlaczego mobilne hale i magazyny na wynajem to dobre rozwiązanie?

Dlaczego mobilne hale i magazyny na wynajem to dobre rozwiązanie?

Hale i magazyny na przestrzeni kilku dekad zajęły stałe miejsce, w głownie podmiejskich krajobrazach. Mijając główne arterie wylotówek z miast często widzimy billboardy krzyczące do nas: "hale do wynajęcia" albo "powierzchnia magazynowa do wynajęcia". Kolejne...

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter