Jakie możliwości daje hala namiotowa z PCV?

Jan Jabłecki

Utworzony 15 listopada 2021

Hala plandekowa (PCV). Czym jest?

Modułowe hale namiotowe to konstrukcje, których specyfika pozwala na szerokie zastosowanie w różnych branżach handlu, przemysłu, logistyki czy produkcji. Konstrukcja opiera się na szkielecie z aluminium oraz plandeki z tworzywa sztucznego(PCV).

Obiekty z zastosowaniem PCV cechuje duża wszechstronność wykorzystania i wysoka estetyka. Hale te sprawdzają się i pełnią funkcje magazynów, obiektów produkcyjnych.

hala PCV

Jakie zalety hal z materiału PCV?

Materiał plandekowy (PCV) wykorzystany w naszych halach jest bardzo mocny i długotrwały. Dlatego będziesz mógł cieszyć się halą nawet przez wiele lat. Wśród innych zalet jest na pewno to, że cechuje się przepuszczalnością światła. Materiał odporny jest na deszcz, mróz, wiatr, a także na niskie i wysokie temperatury. Wykazuje on również odporność na promieniowanie UV, przez co nie tracą one swojego koloru (nie blakną).

Wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne to kolejna z zalet plandeki (PCV). Cechuje je także duża łatwość w czyszczeniu i konserwowaniu.

Jedną z większych zalet naszych hal plandekowych jest możliwość szybkiego montażu i demontażu. Czas ten zależny jest od wielkości obiektu, ilości bram i drzwi, przeważnie trwa on od kilkunastu godzin do kilku dni. Jest on jednak krótszy niż w przypadku innych obiektów budowlanych.

Najważniejszą zaletą dla przedsiębiorców inwestujących w rozwój własnej działalności jest cena. Technologia z PCV to najtańsza opcja do cieszenia się własną przestrzenią magazynową.

W naszej ofercie znajdziecie państwo, wynajem tymczasowych modułowych hal magazynowych wykonanych z plandeki PCV w wyjątkowo niskich cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z wyceny naszych hal.

http://pbiobiekty.pl

Przeczytaj także…

Co wyróżnia hale z blachy trapezowej?

Co wyróżnia hale z blachy trapezowej?

Hala z blachy trapezowej - czym jest? Modułowe hale namiotowe to konstrukcje, których specyfika pozwala na szerokie zastosowanie w różnych obszarach handlu, przemysłu, logistyki czy produkcji. Konstrukcja opiera się na szkielecie wykonanym z aluminium oraz ocynkowanej...

Przegląd techniczny obiektu

Przegląd techniczny obiektu

Informacje dla początkujących Przegląd techniczny obiektu wymieniony w art. 62 ust. 1 Prawa Budowlanego ma na celu sprawdzenie nieruchomości pod względem jej stanu technicznego i przydatności do użytkowania. Głównym powodem kontroli w obiekcie jest zapewnienie...

Tymczasowe hale magazynowe –  na jakim podłożu można je postawić?

Tymczasowe hale magazynowe – na jakim podłożu można je postawić?

Tymczasowe hale magazynowe wynajmowane na dowolny okres czasu, charakteryzują się wysoką jakością materiałów, która jest gwarancją bezpieczeństwa, trwałości i wielokrotności użytku. Ich modułowość pozwala w krótkim czasie modyfikować potrzebną powierzchnię,...

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *