Przegląd okresowy budynku: Kraków

Każdy właściciel lub zarządca budynku jest zobowiązany przepisami Prawa budowlanego do tego, aby w odpowiednim okresie zgłosić dany obiekt do przeglądu technicznego poszczególnych instalacji. Takie działania należy przeprowadzić raz w roku w przypadku domów mieszkalnych lub 2 razy do roku dla obiektów wielkopowierzchniowych, przy czym nie trzeba trzymać się dokładnie terminu 365 dni, jakie upływają pomiędzy datą kontroli a dniem przeglądu w roku poprzedzającym. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe przeglądy techniczne budynków na terenie Krakowa, jak również innych miejscowości w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Kompleksowy przegląd budowlany

Oferujemy przeglądy budowlane budynków mieszkalnych, jak również wielkopowierzchniowych obiektów przemysłowych lub instytucji, np. szkół, szpitali, hal magazynowych. Działamy na podstawie przepisów Prawa budowlanego, a nasi kontrolerzy mają stosowne uprawnienia. Dzięki przeglądom Klienci mogą uzyskać informacje na temat tego, czy dany obiekt spełnia wszystkie normy, czy jest bezpieczny w użytkowaniu, a korzystanie z niego nie zagraża życiu oraz zdrowiu użytkowników. Przegląd budowlany wykazuje także, czy budynek spełnia normy przeciwpożarowe oraz te dotyczące przepisów o ochronie środowiska.

Zapraszamy do skorzystania z usługi, jaką jest przegląd okresowy budynku mieszkalnego lub użyteczności publicznej. Ze swojej strony gwarantujemy doskonałe przygotowanie inspektorów, elastyczne terminy oraz atrakcyjne ceny. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia daty kontroli.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter