Tymczasowe hale magazynowe – na jakim podłożu można je postawić?

Wioletta Barszczewska-Jabłecka

Utworzony 7 października 2021

Tymczasowe hale magazynowe wynajmowane na dowolny okres czasu, charakteryzują się wysoką jakością materiałów, która jest gwarancją bezpieczeństwa, trwałości i wielokrotności użytku. Ich modułowość pozwala w krótkim czasie modyfikować potrzebną powierzchnię, niewątpliwą zaletą jest to, że mamy możliwość wydłużenia obiektu o wielokrotność 5 m. Prosty design umożliwia szybki montaż i demontaż, co za tym idzie podłoże pod taką hale nie musi być specjalnie przygotowane.

Jesteśmy w stanie postawić halę magazynową / namiotową na każdej powierzchni, utwardzonej, betonowej, wyłożonej płytami, kostką chodnikową, nawet na trawie. Istotne jest by nawierzchnia była równa. Doskonale wiemy, że hala musi dopasować się do potrzeb i możliwości klienta, stąd nasza elastyczność przy montażu na różnorodnym terenie. Charakter podłoża zazwyczaj uzależniony jest od profilu handlowego osoby wynajmującej halę. Montaż hali trwa od 2 do 5 dni. Wszystko uzależnione jest od rodzaju hali oraz lokalizacji terenu pod jej wynajem. Nasze hale mają wysokie możliwości adaptacyjne, bez problemu można rozszerzyć ich funkcjonalność na potrzeby namiotowe, magazynowe, produkcyjne lub przemysłowe.

Dzięki temu możemy stworzyć magazyn idealnie dopasowany do potrzeb klientów, zyskując dodatkową powierzchnię w sposób znacznie bardziej ekonomiczny niż budowa hali od A do Z. Tymczasowe hale magazynowe to doskonałe rozwiązanie do przechowywania materiałów o każdej porze roku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszymi specjalistami. Stworzymy magazyn skrojony specjalnie dla Was.

Przeczytaj także…

Dlaczego mobilne hale i magazyny na wynajem to dobre rozwiązanie?

Dlaczego mobilne hale i magazyny na wynajem to dobre rozwiązanie?

Hale i magazyny na przestrzeni kilku dekad zajęły stałe miejsce, w głownie podmiejskich krajobrazach. Mijając główne arterie wylotówek z miast często widzimy billboardy krzyczące do nas: "hale do wynajęcia" albo "powierzchnia magazynowa do wynajęcia". Kolejne...

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter