Tymczasowe hale magazynowe – stawiaj bez zezwolenia

Joanna Malinowska

Utworzony 30 czerwca 2021

Hale magazynowe jest to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które potrzebują magazynu dla swojej działalności sezonowej lub okazjonalnej. Hale na wynajem mogą być stawiane bez zezwolenia, na okres do 180 dni (wliczając w to datę rozpoczęcie montażu oraz demontażu hali, namiotu). Wystarczy jedynie zgłosić budowę hali do odpowiedniego urzędu.
Tymczasowe hale magazynowe sprawdzą się również w sytuacji, gdy planujemy wybudować całoroczna halę magazynową, ale przestrzeń do przechowywania potrzebna jest na już. Zyskujemy wtedy czas na formalności i zezwolenia na postawieniem hali całorocznej.

Za pomocą platformy szybko, łatwo zaprojektujesz oraz wycenisz hale magazynową, namiotową. Wybierzesz poszycie oraz dach z jakiego ma być zbudowana. Natychmiastowa wycena pozwala Ci na orientacyjne wyliczenie kosztów. Pamiętaj im dłuższy czas wynajmu tym niższa  cena.

Hale magazynowe możesz dostosowane do swoich preferencji, a także warunków atmosferycznych panujących w danym regionie. Tymczasowe hale magazynowe to bardzo dobre i konkurencyjne cenowo rozwiązanie, które jest doskonałą alternatywą. Dodatkową korzyścią jest też krótki czas montażu hali oraz  demontaż po sezonie.

Dowolna konfiguracja dostosowana do potrzeb klienta. Kompleksowa i fachowa obsługa realizacji projektu.

Zapewniamy wysokiej jakości materiały, z których są wykonane hale,  gwarancją trwałości i bezpieczeństwa użytkowania, szybki czas realizacji, obniżenie kosztów działalności.          

PRZEKONAJ SIĘ SAM!

Przeczytaj także…

Hala magazynowa – wynajem czy budowa?

Hala magazynowa – wynajem czy budowa?

Warto zdawać sobie sprawę z zalet i wad każdej z możliwości. Warunki prowadzenia działalności szybko się zmieniają co najlepiej pokazała sytuacja w pandemii koronawirusa, wojna na terytorium Ukrainy oraz inflacja, która zmusiła...

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter