Tymczasowe hale magazynowe – stawiaj bez zezwolenia

Joanna Malinowska

Utworzony 30 czerwca 2021

Hale magazynowe jest to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które potrzebują magazynu dla swojej działalności sezonowej lub okazjonalnej. Hale na wynajem mogą być stawiane bez zezwolenia, na okres do 180 dni (wliczając w to datę rozpoczęcie montażu oraz demontażu hali, namiotu). Wystarczy jedynie zgłosić budowę hali do odpowiedniego urzędu.
Tymczasowe hale magazynowe sprawdzą się również w sytuacji, gdy planujemy wybudować całoroczna halę magazynową, ale przestrzeń do przechowywania potrzebna jest na już. Zyskujemy wtedy czas na formalności i zezwolenia na postawieniem hali całorocznej.

Za pomocą platformy szybko, łatwo zaprojektujesz oraz wycenisz hale magazynową, namiotową. Wybierzesz poszycie oraz dach z jakiego ma być zbudowana. Natychmiastowa wycena pozwala Ci na orientacyjne wyliczenie kosztów. Pamiętaj im dłuższy czas wynajmu tym niższa  cena.

Hale magazynowe możesz dostosowane do swoich preferencji, a także warunków atmosferycznych panujących w danym regionie. Tymczasowe hale magazynowe to bardzo dobre i konkurencyjne cenowo rozwiązanie, które jest doskonałą alternatywą. Dodatkową korzyścią jest też krótki czas montażu hali oraz  demontaż po sezonie.

Dowolna konfiguracja dostosowana do potrzeb klienta. Kompleksowa i fachowa obsługa realizacji projektu.

Zapewniamy wysokiej jakości materiały, z których są wykonane hale,  gwarancją trwałości i bezpieczeństwa użytkowania, szybki czas realizacji, obniżenie kosztów działalności.          

PRZEKONAJ SIĘ SAM!

Przeczytaj także…

Jaka jest różnica pomiędzy ekspertyzą a opinią techniczną?

Jaka jest różnica pomiędzy ekspertyzą a opinią techniczną?

Temat tego artykułu nawiązuje do naszej branży poprzez fakt, że zarówno opinia jak i ekspertyza dotyczą oceny stanu technicznego obiektu. O „przeglądach” pisaliśmy na naszym blogu w całej serii artykułów, o której chciałam przypomnieć: Przegląd...

Czy hala namiotowa podlega podatkowi od nieruchomości?

Czy hala namiotowa podlega podatkowi od nieruchomości?

„Oto jest pytanie” „Oto jest pytanie” - jeśli mogłabym przytoczyć słynne słowa. Dobrze ustawiona hala namiotowa jest opłacalnym i nowoczesnym rozwiązaniem ale jednak budzącym wątpliwości prawne a głównie interpretacyjne. Jeśli...

Elektroniczna Książka Obiektu Budowlanego – już wkrótce!

Elektroniczna Książka Obiektu Budowlanego – już wkrótce!

Z rozpoczęciem roku 2023 ma zostać uruchomiona Elektroniczna Książka Obiektu Budowlanego, za którą odpowiada Główny Urząd Nadzoru Budowlanego. Dwudziestego lipca Prezydent podpisał ustawę na mocy której wprowadzono dziennik budowy w wersji...

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter